Let the games begin

Hierbij een overzicht van onze groepslessen met het thema “Let the games begin”.
Op maandag 4 november is de kick off bij Pole Art van 19.00 uur tot 20.00 uur.
Wie kan het langst in de paal blijven in welke positie dan ook zonder op de grond terecht te komen! Feet Up! And hold on!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Akkoord" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Hoe wij met cookies omgaan leest u onder andere in onze Privacyverklaring. Deze verklaring kan u inzien via een link in de footer van iedere pagina van deze website.

Sluiten